HULK cup

KULTOVNÍ NOČNÍ ŠTAFETY


34. ročník -
11. 11. 2016


News

Historie
Základní principy
Přehled závodů

Rozpis
Přehled přihlášek
Pokyny
Protokol závodu

VÝSLEDKY

MAPA

Přehled účastí

FOTKY

Archiv











 

 
Přehled přihlášek na 34.ročník HULK cupu
stav 9.11.2016, 21:30 hod. (středoevropského času, tj. GMT+1)


Oddíl/družstvo Štafeta D Štafeta H jméno štafety (předběžné složení
PGP   01 SILD team (???, ???, ???)
PAS*   02 Pašáci (Jára Pašek, Jirka Pašek, Fanda Pašek /KAM)
PGP   03 Ritvoun (JK, Mára, AdamČe)
PGP 58 04 Mistři Prahy (Borek, VoiToi, Flaška)
BioHrabošky (BioTerka, Klárka Hrab, Zuzanka Hrab)
PGP 51 19 Kožišky (Áda, Áňa, Zůza)
Největší favoriti - drtiči fanoušků hulku (Liška, Šéďa, ml.anďák)
SCP   05 Sparta (Bašus, Boudný, Podivínský)
MKP   06 Kačeři (Michal Reichl, Lumír Koč, Zdeněk Koč)
PGP 54 07 Fanynky HULKu (Martina Tichovská, Hana Tichovská, Martina Matějů)
Fanoušci HULKu (Šimon Navrátil, KLádin, Bet)
FSP   08 OBSONKK (Ondřej Skripnik, Pavel Kurfürst, Tomáš Kužel)
SLA*   §09 Uhlobaroni SLA (Jiří Datel /DKL, Tomáš Kolář, Tomáš Aster /PGP)
FSP   10 tisíce a tisíce a tisíce let (???, Tomáš Borovička, František Wald)
DKP 52 11 Kotlářka (Majka Pospíšilová, Martina Bochenková, Dominika Plochová)
Kotlářka (Martin Janata, Pavel Klaška, Vojta Illner)
KAM 59 12 3 kamarádi (Tomáš Žemla, Adam Jedlička, Tomáš Chramosta)
Kamenice (Eliška Hájková, Karolína Aschermannová, Iveta Albrechtová)
MIX*   §13 Smíšený původ (DUK/BOR, MAT/BOR, Adélka/PGP)
FSP   14 tisíce let (Honza Čech, Kája Nitsch, Tomáš Fibír)
DOB* 53 15 KOB Dobruška (Alča Peterová, Tereza Hošková, Lenka Mechlová/SHK)
KOB Dobruška (Radim Hošek, Martin Lžíčař, Petr Hanč/VRL)
PGP   16 Young Boys (Michal Werner, Tomík Janovský, Tomáš Janovský)
DOR   17 OK Dobříš (Kejmil, Ondra Janda, Pavel Janda)
SCP   18 Sparta 2 (Ondra Vrabec, Dan Šístek, Pavel Dubec)
MFP 56 20 Matfyzačky (Jana Nedbalová, Lenka Forstová, Helena Nyklová)
Matfyzáci (Petr Kučera, Tonda Forst, Míra Štochel)
MFP   21 Siegl Team (Eliška Sieglová, Roman Siegl, Matyáš Siegl)
PGP   22 Old Boys (Ondra Pokorný, Petr Baldrian, Petr Kožina)
VLI*   §23 Spermium Ratitae (Petr Henych, Martin Tichovský /PGP, Jiří Martan)
MFP 57 24 USK Praha (???, ???, ???)
USK Praha (???, ???, ???)
DKP   25 Kotlářka 2 (Ondra Pospíšil, Jarda Tomeš, Ondra Šebl)
KAM 60 26 Obešlové HULKu (Kozák, Škvor, Valášek)
Dámy z Kamenice (Šárka Valášková, ???, ???)
EKP*   §27 Ekobřichovice (Radim Ondráček, Mirek Fanta, Tonda Procházka/DCE)
MKP   28 Kačeři 2 (Zdeněk Gregoriades, Tomáš Gregoriades, Marek Maška)
DKP   29 Kotlářka 3 (Tomáš Johanovský, Josef Goder, Jirka Ramba)
PGP   30 PGPostrach (Martin Přibík, Martin Buzek, Honza Ždimera)
KAM*   §31 Dragouni útočí (Lukáš Kettner, Vojtěch Kettner, Boris Navrátil /AOP)
RVG   32 Rotor Volgograd (Tomskey, Kazdič, Baron)

Upozorňuji, že termín pro řádné přihlášení již vypršel. Další přihlášky možné pouze na shromaždišti při prezentaci na případná uvolněná místa vrácených štafet, popřípadě a bez záruky i LEHCE nad tento počet (map bude připraveno pouze omezené množství).

Žlutě podbarvené řádky jsou nahlášená družstva (pokud máte zájem sloučit nějakou štafetu D a H ze stejného oddílu do jednoho družstva které ještě není vytvořené, dejte mi vědět na e-mail přihlášek!!)


Oddíl/družstvo přihlášené štafety D přihlášené štafety H teoretický max. počet družstev
PGP 51, 54, 58 01, 03, 04, 07, 16, 19, 22, 30 3
KAM 59, 60 12, 26, §31 2
DKP 52 11, 25, 29 1
MFP 56 20, 21 1
DOB 53 15 1
VSP 57 24 1
FSP   08, 10, 14 0
SCP   05, 18 0
MKP   06, 28 0
DOR   17 0
RVG   32 0
PAS*   02 0
SLA*   §09 0
VLI*   §23 0
EKP*   §27 0
MIX*   §13 0

Pozn.: Štafety, jejichž číslo je označeno paragrafem, nemohou dle uvedeného předběžného složení sestavit regulérní družstvo do soutěže o Pohár HULK, protože nejsou složeny ze závodníků jednoho oddílu (resp. jedné nepražské a nestředočeské oblasti). Hvězdička u zkratky znamená, že členové štafety (družstva) mají i jinou oddílovou příslušnost, než značí zkratka. Toto všechno se však může změnit po nahlášení definitivních sestav na prezentaci.


Podrobná historie přihlášek:

v ž d y - 1xH PGP* (SILD team)
24.  9. - 1xH PAS* (zaslal Fanda Pašek)
22.10. - 1xH PGP (zaslal JK)
23.10. - 1xH PGP (zaslal Borek)
24.10. - 1xD PGP (zaslala Áda)
25.10. - 1xH SCP (zaslal Podivín)
25.10. - 1xH MKP (zaslal Zdeněk Koč)
26.10. - 1xH PGP (zaslal KLádin)
27.10. - 1xH FSP (zaslal Pakuo)
29.10. - 1xH SLA* (zaslal Tomáš Kolář)
30.10. - 1xH FSP (zaslal Franta Wald)
31.10. - 1xD + 1xH DKP (zaslala Dominika)
31.10. - 1xH KAM (zaslal Adam Jedlička)
31.10. - 1xH MIX* (zaslala Adélka)
  1.11. - 1xH FSP (zaslal Tomáš Fibír)
  1.11. - 1xD + 1xH DOB* (zaslal Radim Hošek)
  2.11. - 1xD PGP (zaslala Martina Tichovská)
  2.11. - 1xH PGP (zaslal Tomáš Janovský)
  2.11. - 1xD PGP* (zaslala Vendula Ryšavá)
  2.11. - 1xH DOR (zaslal Kejmil)
  3.11. - 1xH SCP (zaslal Dan Šístek)
  3.11. - 1xH PGP (zaslal Šéďa)
  3.11. - 1xD + 2xH MFP (zaslal Roman Siegl)
  3.11. - 1xH PGP (zaslal Kožich)
  4.11. - 1xH VLI* (zaslal Martijan)
  6.11. - 1xD + 1xH VSP (zaslala Anežka)
  6.11. - 1xH DKP (zaslala Dominika)
  6.11. - 1xH KAM (zaslal MŠq)
  6.11. - 1xH EKP* (zaslal Mirek Fanta)
  6.11. - 1xH MKP (zaslal Zdeněk Koč)
  7.11. - 1xH DKP (zaslala Dominika)
  7.11. - 1xH PGP (zaslal Příba)
  7.11. - 1xD PGP (zaslala Klárka Hrab)
  7.11. - 1xD KAM (zaslal Honza Valášek)
  7.11. - 1xD KAM (zaslal Valáči)
  8.11. - 1xH KAM* (zaslal Vojta Kettner)
  8.11. - 1xH RVG (zaslal Tomskey)

       
Připomínky, dotazy, návrhy apod. pište na: rysak@hotmail.com