HULK cup

KULTOVNÍ NOČNÍ ŠTAFETY


35. ročník -
10. 11. 2017


News

Historie
Základní principy
Přehled závodů

Rozpis
Přehled přihlášek
Pokyny
Protokol závodu

VÝSLEDKY

MAPA

Přehled účastí

FOTKY

Archiv











 

 
Přehled přihlášek na 35.ročník HULK cupu
stav 9.11.2017, 14:00 hod. (středoevropského času, tj. GMT+1)


Oddíl/družstvo Štafeta D Štafeta H jméno štafety (předběžné složení
PGP   §01* SILD team (Skaut ???, Miňa??? /VLI, Bůh Drtič ???)
PAS   02* Pašáci (Jára Pašek, Jirka Pašek, Fanda Pašek /KAM)
FSP   03 OBSONKK (Ondřej Skripnik, Pavel Kurfürst, Tomáš Kužel)
KAM   04 KAM1 (Tomáš Žemla, Adam Jedlička, Tomáš Chramosta)
PGP 55 05 Fanynky HULKu (Míša, Hanka, Marti)
Fanoušci HULKu (Šimon Navrátil, KLádin, Bet)
PGP   06 Za Komodora Odehnala (JK, Vojťák /NER, Komodor)
PGP 51 28 Kožišky (Áda, Áňa, Zůza)
Drtiči fanoušků HULKu (Lanďák, OK Tomík, Šéďa)
MFP 52 08 MFP-D (..., ..., ...)
MFP-H (Jiří Pavlů, Helena Nyklová, Libor Forst)
MKP   09 Kačeři 1 (Michal Reichl, Lumír Koč, Zdeněk Koč)
MKP   10 Kačeři 2 (Marek Maška, Miloslav Toušek, Martin Petříček)
SCP   11 Sparta 1 (Ondra Vrabec, Tom Podivín, Pája Dubec)
PGP 53 07 Zelenky=RaMaLe (ráďa, Markéta, Léňa)
Old Boys (Tomáš Janovský (st.), Petr Kožina, Ondra Pokorný)
PGP   12 Namakaný brojleři (Adamca, Mara, Jehovista)
KAM 54 24 Zelené víly (Monča Doležalová, Mája Procházková, Kikča Hlubučková)
Dragouní jElita (Vojta Kettner, Boris Boris, Ondra Semík)
DOR 56 13 DOR-D (..., ..., ...)
DOR-H1 (..., ..., ...)
DOR   14 DOR-H2 (..., ..., ...)
PGP 59 15 Díky Marti za inzerát (Kačenka J., BioTerka, Klárka H.)
Mistři Prahy (Borek, VoiToi, Flaška)
FSP   16 Sosny (Lenka Borovickova, Milan Borovicka, Tomas Borovicka)
FSP   17 tisíce let (Martin Hrouda, Kája Nitsch, Tomáš Fibír)
DKP 57 18 Kotlářka D (Katka Mullis, Dominika Plochová, Martina Bochenková)
Kotlářka H (Tomáš Johanovský, Milan Malačka, Ondřej Pospíšil)
DKP 58 19 Kotlářka2 D (Dorotka Tichá, Lucka Janatová, Zuzka Jiřištová)
Kotlářka2 H (Pavel Klaška, Majka Pospíšilová, Jarda Tomeš)
KAM   20 Škvoři (Adam Škvor, Martin Škvor, Ota Škvor)
ROU   21 Středohorský motoráček (Jindra Buk, Míra Duda, Michal Forejt)
KAM   §22* Zelenou lili (Cáš, Markétka /PHK, Traky)
MIX1   §23* Vítězství je za námi (Luboš Semík /KAM, Martin Tichovský /PGP, Petr Henych /VLI)
KAM   24 Dragouní jElita (Vojta Kettner, Boris Boris, Ondra Semík)
EKP   25 Ušáci (Steve Poborský, Míra Fanta, Radim Ondráček)
OOL 60 26 ŤUŤU-ŇUŇU (Hana Typltová, Petra Štěpánová, Radka Straková /NER)
ŽUŽU-BUBU (Marek Šnyrch, Marek Štěpán, Petr Szotkowski /NER)
DOB 61* 27* KOB DOB and friends (Mája Hančová/SNA, Alča Peterová, …)
KOB DOB and friends (Radim Hošek, Martin Lžíčař, Petr Hanč /VRL)
MIX2   §29* Hrbatí psi (Jiří Fišer /SLP, Tomáš Šimek /FSP, Jan Ferdinand Polášek /XXX)
FSP   30 FSv (František Wald, …, …)
KAM   31* Petardy (Jan Gajda, Martin Gajda, Antonín Švarc)
KAM   32 Starý páky z Kamenice (David Zámečník, Petr Kozák, Petr Valášek)
VSP 62 33 USK Praha (Kučera, Bořánek, Průša)
USK Praha (Baldrianová, Němečková, Svobodová)
MIX3   §34* PGP/ZBM (Vít Bravený /ZBM, Petr Janas jun. /PGP, Petr Janas sen. /PGP)

Upozorňuji, že termín pro řádné přihlášení už skončil. Další přihlášky možné pouze na shromaždišti při prezentaci na případná uvolněná místa vrácených štafet, popřípadě a bez záruky i LEHCE nad tento počet (map bude připraveno pouze omezené množství).

Žlutě podbarvené řádky jsou nahlášená družstva.


Oddíl/družstvo přihlášené štafety D přihlášené štafety H teoretický max. počet družstev
PGP 51, 53, 55, 59 §01*, 05, 06, 07, 12, 15, 28 4
DKP 57, 58 18, 19 2
KAM 54 04, 20, §22*, 24, 31*, 32 1
DOR 56 13, 14 1
OOL 60 26 1
DOB 61* 27* 1
VSP 62 33 1
MFP 52 08 0
FSP   03, 16, 17, 30 0
MKP   09, 10 0
SCP   11 0
ROU   21 0
EKP   25 0
MIX1   §23* 0
MIX2   §29* 0
MIX3   §34* 0
PAS   02* 0

Pozn.: Štafety, jejichž číslo je označeno paragrafem, nemohou dle uvedeného předběžného složení sestavit regulérní družstvo do soutěže o Pohár HULK, protože nejsou složeny ze závodníků jednoho oddílu (resp. jedné nepražské a nestředočeské oblasti). Neregistrovaní závodníci mají možnost startovat v jakékoliv štafetě, resp. družstvu. Hvězdička u čísla štafety znamená, že členové štafety (družstva) mají i jinou oddílovou příslušnost, než značí zkratka. Toto všechno se však může změnit po nahlášení definitivních sestav na prezentaci.


Podrobná historie přihlášek:

v ž d y - 1xH PGP (SILD team)
  6.10. - 1xH PAS (zaslal Fanda)
  7.10. - 1xH FSP (zaslal Pakuo)
19.10. - 1xH KAM (zaslal Tomáš Žemla)
19.10. - 1xH PGP (zaslal KLádin)
21.10. - 1xH PGP (zaslal Kuba Veselý)
25.10. - 1xD PGP (zaslala Áda)
25.10. - 1xH PGP (zaslal Kožich)
31.10. - 1xD + 1xH MFP (zaslala Lenka Forstová)
31.10. - 2xH MKP (zaslal Zdeněk Koč)
31.10. - 1xH SCP (zaslal Podivín)
31.10. - 1xD PGP (zaslala Markéta Zelená)
  1.11. - 1xH PGP (zaslal Martin)
  1.11. - 1xD KAM (zaslala Kristýna)
  2.11. - 1xD PGP (zaslala Marti)
  2.11. - 1xD a 2xH DOR (zaslal PJ)
  2.11. - 1xH PGP (zaslal Vojta)
  3.11. - 1xH FSP (zaslala Lenka)
  3.11. - 1xH FSP (zaslal T.F.)
  4.11. - 2xD + 2xH DKP (zaslal Dominika)
  4.11. - 1xH KAM (zaslal ŠQ)
  4.11. - 1xH ROU (zaslal Miroslav Duda)
  4.11. - 1xD PGP (zaslal Klára)
  5.11. - 1xH KAM (zaslal Traky)
  5.11. - 1xH MIX1 (zaslal PH)
  5.11. - 1xH KAM (zaslal V.)
  5.11. - 1xH EKP (zaslal Mirek Fanta)
  5.11. - 1xD + 1xH OOL (zaslala Hanka Typltová)
  6.11. - 1xD + 1xH DOB (zaslal Martin Lžíčař)
  6.11. - 1xH PGP (zaslal Lanďák)
  6.11. - 1xH MIX2 (zaslal Jirka F.)
  6.11. - 1xH FSP (zaslal Franta Wald)
  6.11. - 1xH KAM (zaslal Antonín Švarc)
  6.11. - 1xH KAM (zaslal Valáči)
  7.11. - 1xD + 1xH VSP (zaslala Jája)
  7.11. - 1xH MIX3 (zaslal Kožich)

       
Připomínky, dotazy, návrhy apod. pište na: rysak@hotmail.com