37. HULK cup - konečné výsledky

zpracováno: 26. 11. 2019

kategorie DÁMY:

                                    čas    čas
Poř.St.č.Odd.   Štafeta / Jména     úseku  cíle   poř.ús.

 1. (57) DKP    Silné ženy 1
            Katka Mullis              26:44  26:44  2
            Kristýna Kovářová         22:38  49:22  1
            Martina Bochenková        28:52  78:14  1

 2. (54) PGP    Pragovácké holčičky
            Eliška Ch.                27:18  27:18  3
            Kačka Š.                  27:27  54:45  3
            Kačenka J.                26:24  81:09  2

 3. (58) DKP    Silné ženy 2
            Zuzka Jiřištová           28:14  28:14  4
            Eliška Poborská           26:08  54:22  2
            Anna Marie Smutná         29:34  83:56  3

 4. (56) VSP    USK Praha 1
            Baldrianová Bára          26:42  26:42  1
            Štrajtová Jolana          31:34  58:16  4
            Svobodová Jitka           34:46  93:02  4

 5. (52) PGP    Kožišky
            Áda                       35:53  35:53  7
            Áňa                       29:48  65:41  5
            Zůza                      30:37  96:18  5

 6. (60) DOR    OK Dobříš D1
            Anežka Rozárie Petriláková34:58  34:58  6   (neorazila sběrku…)
            Petra Petriláková         42:35  77:33  8
            Kateřina Arnoštová        33:32 111:05  6

 7. (53) PGP    Zelenky
            Radka Bartoňová/Zelená    37:53  37:53  9
            Markéta Zelená            39:18  77:11  7
            Lenka Bozděchová/Zelená   40:32 117:43  7

 8. (61) DOR    OK Dobříš D2
            Julie Nentvichová         35:55  35:55  8
            Julie Baštová             38:40  74:35  6
            Jana Nová                 46:18 120:53  8   (chybí odevzdaná průkazka, celé ražení je na mapě, snad na ní je všechno OK…)

 9. (51) MFP /* Pražská výběr
            Elča /PGP                 28:18  28:18  5
            Helča                     52:18  80:36  9
            Lenča                     44:20 124:56  9

 -. (55) PGP /* Dorky
            Lucka Krejčová /ROU        DISK  35:57  -   chybná 15.K
            Hanka Pavlíčková /KPY     32:52  68:49  -
            Emma Doubková             44:15 113:04  -

kategorie PÁNI:

                                   čas    čas
Poř.St.č.Odd.   Štafeta / Jména    úseku  cíle   poř.ús.

 1. (14) PGP    Mistři Prahy
            Borek                    28:45  28:45   3
            Holy                     27:23  56:08   2
            Flaška                   26:52  83:00   1

 2.  (9) PGP    Fanoušci HULKu
            Šimon Navrátil           28:16  28:16   1
            KLádin                   27:36  55:52   1
            Bet                      27:19  83:11   2

 3. (22) DKP    Krásní muži 1
            Ferda Polášek            28:21  28:21   2
            Ondra Pospíšil           27:50  56:11   3
            Jan Kolín                30:32  86:43   3

 4. (16) PGP    Největší favoriti HULKu
            Kuba Veselý              29:42  29:42   5
            Pája Procházka           29:04  58:46   4
            Kuba Landovský           30:03  88:49   4

 5. (21) KAM    Dragouní mix
            Terka Čechová            32:35  32:35  12
            Adam Hájek               31:44  64:19   5
            Jakub Glonek             29:29  93:48   5

 6. (23) DKP    Krásní muži 2
            Martin Nývlt             31:12  31:12   8
            Jakub Illner             34:37  65:49   6
            Tomáš Johanovský         32:59  98:48   6

 7. (26) TAP    Tretra
            Martin Melišík           29:33  29:33   4
            Martin Černý             38:00  67:33   7
            Radim Hošek              34:08 101:41   7

 8.  (3) FSP    OBSONKK
            Ondřej Skripnik          31:22  31:22  10
            Pavel Kurfürst           36:29  67:51   8
            Tomáš Kužel              35:12 103:03   8

 9. (19) VSP    USK Praha 1
            Jan Kučera               32:09  32:09  11
            Milan Jirásek            36:10  68:19   9
            Kamil Arnošt             34:52 103:11   9

10.  (4) SCP    OK Sparta Praha
            Vrabec                   33:57  33:57  13
            Dubec                    36:33  70:30  10
            Vytrvalec (Honza Boudný) 36:27 106:57  10

11. (12) FSP    tisíce let
            Martin Hrouda            36:32  36:32  18
            Kája Nitsch              37:54  74:26  14
            Tomáš Fibír              32:32 106:58  11

12.  (5) PGP    Old Boys
            Tomáš Janovský st.       31:03  31:03   7
            Petr Kožina              40:35  71:38  12
            Ondra Pokorný            36:38 108:16  12

13. (20) VSP /* USK Praha 2
            Bořánek Petr             39:48  39:48  22
            Bořánková Karolína /KAM  40:25  80:13  17
            Bořánek Michal           30:19 110:32  13  (neorazil 13.K…)

14. (15) PGP /* 3 piva a brufen
            Jehovista                37:47  37:47  19  (neorazil 13.K…)
            Mára                     35:43  73:30  13
            Fiserak /SLP             39:09 112:39  14

15. (13) PGP    Shrek team
            Štěpán Kožina            34:58  34:58  15
            František Čtrnáct        42:47  77:45  16
            Martin Kabát             36:56 114:41  15  (roztrhaná průkazka s nejasným ražením, ale třeba tam je všechno OK…)

16. (24) DKP    Krásní muži 3
            Albert Mareš             30:39  30:39   6
            David Klement            40:58  71:37  11
            Přemek Novák             44:26 116:03  16

17.  (6) MFP    Pražský výběr
            Roman                    38:48  38:48  21
            Jirka                    42:15  81:03  19
            Míra                     41:39 122:42  17

18. (29) RIC    OB Říčany
            Miroslav Seidl           31:16  31:16   9
            Pavel Koten              44:22  75:38  15
            Jan Havlíček             47:14 122:52  18

19.  (1) PGP    SILD team
            Skaut                    41:19  41:19  23
            Nemša                    39:37  80:56  18
            Bůh Drtič                42:53 123:49  19

20. (25) EKP    Ekonom Praha
            Ondra Blaha              34:47  34:47  14
            Míra Fanta               48:43  83:30  20
            Steve Poborský           46:43 130:13  20

21. (30) FSP    statisíce let
            Janek Kužel              36:26  36:26  17
            Martin Žáček             49:39  86:05  21
            Tomáš Šimek              50:33 136:38  21

22. (10) KAM    TT masters
            Jiří Balej               50:01  50:01  25
            Tomáš Žemla              39:10  89:11  23
            Adam Jedlička            49:07 138:18  22

23. (17) KAM    Obešlové HULKu
            Martin Škvor             38:44  38:44  20
            Zuzana Škvorová          48:03  86:47  22
            Petr Valášek             52:45 139:32  23

24.  (2) PAS/*  Pašáci
            Fanda Pašek /KAM         41:42  41:42  24
            Jirka Pašek              59:36 101:18  24
            Jára Pašek               61:58 163:16  24

25. (11) KAM    TŘI KAMARÁDI
            Jan Neškudla             58:30  58:30  27
            Pavel Zavadil            48:29 106:59  25
            Tomáš Chramosta          62:20 169:19  25  hromadný start ve 20:17 (107:00)

26.  (8) MKP    Kačeři 1
            Lumír Koč                57:45  57:45  26
            Zdeněk Koč               59:08 116:53  27
            Michal Reichl            59:22 176:15  26  hromadný start ve 20:17 (107:00)

27.  (7) MFP    Maxwellovi démoni
            Libor                    72:11  72:11  28
            Franta                   40:30 112:41  26
            Jano                     67:45 180:26  27  hromadný start ve 20:17 (107:00)

28. (27) DOR    OK Dobříš H1
            Lubomír Nentvich         73:03  73:03  29
            Petr Chmelík             64:27 137:30  28
            Jan Fiala                52:52 190:22  28  hromadný start ve 20:17 (107:00)

 -. (28) DKP    Krásní muži 4
            Matěj Šubrt              36:07  36:07  16
            Jirka Ramba               DISK  68:05   -  chybí 5.K
            Štěpán Koliáš            38:53 106:58   -

 -. (18) KAM    Česko-norská spolupráce
            Ota Škvor                 DISK  28:14   -  chybná 13.K
            Adam Škvor               30:16  58:30   -
            Oskar Stormer            27:58  86:28   -

 -. (31) KPY    Kralupáci
            Lubomír Pavlíček          DISK  39:43   -  chybná 1.K
            Jan Kameník              40:12  79:55   -
            Václav Klomínský         42:41 122:36   -